0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Remineralizuojanti dantų pasta KAREX, 75 ml

Remineralizuoja ir atstato dantų emalį.

Kaina: 6,50 € (su 21 % PVM)
Prekės aprašymas

Remineralizuojanti dantų pasta KAREX yra skirta dantų emalio priežiūrai, stiprinimui ir atstatymui. Jos sudėtyje esantis hidroksiapatitas (kristalinis kalcio ortofosfato hidroksidas) yra pagrindinis kaulų (sudaro apie 50 proc. kaulų masės), kremzlės, dantų mineralinis komponentas. Nuolatinis dantų priežiūros priemonių su hidroksiapatitu naudojimas pagerina dantų emalio būseną.

Ši KAREX dantų pasta yra įdomi tuo, kad joje naudojamas hidrogenizuotas krakmolo hidrolizatas (Hydrogentaed Starch Hydrolysate), arba HKH. Panašiai kaip ir ksilitolis, HKH sunkiai įsisavinami burnos bakterijų, todėl naudojami kurti becukrius produktus, kurie neskatina ėduonies.

Puiki priemonė gerinant dantų emalio būklę. Gamintojas rekomenduoja valyti šia dantų pasta dantis du kartus per dieną po 2 minutes.

Sudėtyje nėra fluoro.

Tūris - 75 ml. Be fluoro. Pagaminta Vokietijoje.

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyapatite, Xylitol, Hydrated Silica, Tetrapotassium Pyrophosphate, Silica, Aroma (sudėtyje yra mentolio ir eucaliptolio), Cellulose Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Phosphoric Acid, Sodium Cocoyl Glycinate, Zinc Chloride, Cetylpyridinium Cloride.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

Remineralizuojanti dantų pasta KAREX, 75 ml
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau