Pristatyti prekes galime naudodamiesi Omniva terminalais, Lietuvos pašto arba siuntų kurjerių (Venipak) paslaugomis.

Omnivos terminalai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir rajonų centruose šalia prekybos centrų ar kitų dažnai lankomų vietų. Kartais jie yra patogiau nei atsiimti iš pašto, nes ne tik yra šalia prekybos centrų, bet ir veikia visą parą - tai labai aktualu žmonėms, kuriems darbo laikas riboja atsiėmimą iš pašto. Visą Omnivos terminalų sąrašą galite rasti čia.

Lietuvos paštas pristato siuntas į bet kurią Lietuvos vietovę, Venipak irgi, tik už pristatymą į Neringą ima papildomą mokestį.

Prekes išsiunčiame per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos.

Pristatymo kainos:

- 2.03 EUR (su PVM) pasirinkus Lietuvos pašto registruotą siuntą;

- 2.65 EUR (su PVM) per Omniva terminalus.

- 2.90 EUR (su PVM) pasirinkus Venipak kurjerį. Rekomenduojame skubioms, didesnėms siuntoms.

Siunčiame registruotu paštu. Lietuvos pašto siunčiamas registruotas siuntas galite stebėti vidaus siuntų paieškos puslapyje (čia) ir sužinoti, kur yra Jums skirtas siuntinys.

Dėmesio: nei pašto kurjeriai, nei paštininkai (Lietuvos paštas) pristatydami siuntas NESKAMBINA. Skambina tik siuntų kurjeriai VENIPAK, kurie gali pristatyti siuntas jums patogesniu laiku.

Pristatymo terminai. Greičiausiai pristato Omniva terminalai (per 1-2 darbo dienas) ir Venipak (per 1-2 darbo dienas). Lietuvos pašto pristatymas registruota siunta didžiuosiuose miestuose ir rajonų centruose siunta būna per 3 darbo dienas, į miestelius ir kaimo vietoves Lietuvos paštas pristato per 4-6 darbo dienas. Jei norite siuntos greičiau, rekomenduojame rinktis Omnivos  arba Venipak paslaugas. Atkreipkite dėmesį, kad siuntos pristatymo laikas labai priklauso ir nuo užsakymo padarymo bei apmokėjimo laiko, nes kurjeriai iškviečiami iki tam tikros valandos, o iš paštomatų irgi kurjeriai siuntas paima tam tikromis valandomis.

Kurjeriai reikalauja, kad siunčiant siuntą per juos, turi būti nurodyta pilna adreso informacija: vardas, pavardė, įmonė ar organizacija (jei siunčiama įmonės adresu), pilnas adresas (miestas, gatvė, namo nr., butas, kabinetas ir net aukštas, jei siunčiama organizacijos adresu dideliuose verso biuruose) ir būtinai pašto indeksas!

Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos į užsienį, būtinai su mumis susisiekite. Mes siunčiame siuntas į užsienį registruotu paštu, jei siuntėjas apmoka faktines siuntimo išlaidas (pasvėrę siuntą informuojame iš anksto, kiek tokia siunta kainuos).

Kadangi gauname daug įvairių užsakymų, gali būti taip, kad prekės atsargos baigiasi. Jeigu prekės sandėlyje užsakymo metu nebūtų, būtinai su Jumis susieksime ir susitarsime dėl prekės keitimo kita ar pinigų grąžinimo.