0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Dantų pasta nuo apnašų PASTA DEL CAPITANO rūkaliams, 75 ml

Sukurta specialiai rūkaliams, valo apnašas ir suteikia gaivų kvapą.

Kaina: 4,70 € (su 21 % PVM) 7,50 €
Prekės aprašymas

Dantų pasta nuo apnašų PASTA DEL CAPITANO 1905 Smokers yra itališka dantų pasta, sukurta specialiai rūkaliams. Rūkantys asmenys dažniau kenčia nuo dantenų ligų nei nerūkantys, be to, jiems labiau kaupiasi dantų apnašos, dalis tų apnašų būna būdingos tik naudojantiems tabaką dėl tabake esančiių smalų ir yra sunkiai nuvalomos. Ši dantų pasta dėl sudėtyje esančių pirofosfatų kovoja su apnašomis ir stabdo dantų akmenų susidarymą. Sudėtyje yra natrio fluorido (0,100%) ir natrio monofluorido (0.250%). Gaivaus mėtinio skonio, suteikia gaivų burnos kvapą.

Netinka vaikams iki 6 metų. Jei gaunate fluoro iš kitų šaltinių, pasikonsultuokite su dantų gydytoju. Pasinaudoję iš karto užsukite dangtelį. Atidarius galima naudoti 12 mėnesius, jei saugoma normaliomis sąlygomis. Jei atsiranda alerginių reakcijų, iš karto nustokite naudoti.

Tūris - 75 ml. Fluoro kiekis - apie 800 ppm (natrio fluorido 0,100% arba 450 ppm ir natrio monofluorido 0,250% arba 330 ppm).

Sudėtis: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Tetrasodium Pyrophosphate, Polysorbate 60, Zinc Coco-sulfate, Aroma, Disodium Pyrophosphate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Saccharin, Sodium Carbonate, Sodium Fluoride, Linalool, Limonene, CI 77891, CI 47005, CI 42051.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai peržiūrėta

Dantų pasta nuo apnašų PASTA DEL CAPITANO rūkaliams, 75 ml
Top
-2,80 €
Rezultatai 1 iš 1 Rodyti daugiau